حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره پارسه تایر

فروشگاه اینترنتی پارسه تایر به منظور تامین تایر مورد نیاز کشور در سال 1397 تاسیس گردید. فروشگاه پارسه تایر با 5 شعبه در استان تهران و همکاران پخش در شهرهای مختلف ایران در خدمت ملت ایران و صنعت تایر کشور می باشد.

به کمک پارسه تایر زمان طلایی خود را به روش های سنتی هدر نمی دهید ، با پارسه تایر می توانید بدون اتلاف وقت و با آسودگی از خرید آنلاین خود لذت برده ، تایرهای خریداری شده را سریع تحویل بگیرید مشتریان محترم میتوانند محصول مورد نظر خود را خریداری نموده و ظرف مدت 48 ساعتدرب منزل و یا فروشگاههایی طرف قرارداد با فروشگاه اینترنتی پارسه تایر تحویل گیرند.

دسترسی مجموعه پارسه تایر به منابع تامین کالا از انواع تولیدات داخلی وبرند های معتبر بین المللی این امکان را فراهم نموده است تا همواره  جدیدترین تولیدات با بهترین کیفیت و قیمت های رقابتی در دسترس مشتریان قرار گیرد.

یکی از موارد موثر بر کیفیت تایر شرایط انبار داری آن است، پارسه تایر با ایجاد مجموعه انبار های مدرن  بهترین شرایط نگهداری تایر را فراهم نموده  که نقش به سزایی در تضمین کیفیت محصول ارائه شده  دارد.

در این وب سایت با تکیه بر کاملترین بانک اطلاعاتی خودرو برای انتخاب لاستیک مورد نظر خود به اطلاعات فنی و پیچیده نیاز ندارید ، بلکه فقط کافیست اسم اتومبیل خود را بدانید آنگاه تنها با چند کلیک قادر خواهید بود تایر مورد نظر خود را بیابید..

به لطف اطمینان شما همراهان گرامی تیم پارسه تایر همواره در صدد ارتقاء سطح کیفی خدمات و نوآوری به منظور پاسخ گویی  درخور شأن مشتری ایرانی است.

 

باتشکر